חידוש מצבות בירושלים

אודות יוזמת יקירים
כחלק מהאבל שלנו על היקרים לנו מכל, לאחר ההתכנסות פנימה נותרת המצבה של יקירינו, שמלווה אותנו לכל אורך הדרך. היא המקום המוחשי שנותר לנו, ומצריכה בחלוף השנים תיקון, שדרוג, ניקוי וחידוש – שירותים שניתן להזמין במרוכז ובכך להפחית את מחיר התחזוקה לאורך הזמן. יוזמת יקירים הוקמה כדי להעניק מעטפת שירותים רחבה לאבלים ולבני משפחותיהם, כמו גם לארגונים, למוסדות, לבתי עלמין, למושבים, לקיבוצים ולישובים נוספים במחירים משתלמים.

שירות לאנשים פרטיים
את כל הידע והניסיון המקצועי שצברנו בחלוף השנים במגוון רחב של שירותים לאבלים, בחרנו למקד בהיצע שירותים נרחב – שעבור רבים מאתנו, שאינם מורגלים בתחזוקת המצבות לאורך השנים – מהווה חסד של אמת. בין אם נדרשים עבורך שירותי תיקונים ותחזוקה למצבות, חידוש כיתוב על מצבות או שאר שירותים ואביזרים נלווים למצבות שביכולתנו להתקין עבורך בתוך 14 יום מרגע ההזמנה, אנו עומדים לרשותך ודואגים כי כל צרכיך יקבלו מענה ויקיריך יזכו ל זיכרון העולמים הראוי להם.

שירות למוסדות ולישובים
בכל בית עלמין, שיש המצבות נשחק, מתיישן ואוסף כתמים בחלוף השנים. כדי לשמור על המצבות באיכות הגבוהה ביותר, אנו מספקים באופן מרוכז לבתי עלמין שבתחום ישובים שונים או במסגרת פיקוח של מוסדות וארגונים מגוון שירותי הסרת כתמים משיש וחידוש כיתוב, דרך ניקוי שיש וחידוש למצבות בלחץ מים וכלה בליטוש והברקת מצבות, התקנת אביזרים נלווים ושירותים נוספים בשטח - בפריסה רחבה, מנתניה ועד אשקלון.

נשמח לעמוד לרשותך
אם ברצונך להזמין אגרטל למצבה, זרי אבל, ספסל למצבה, חידוש מצבות, שירותי ניקיון למצבה, שטיפה בלחץ למצבה, בתי נר למצבה, תיקוני שיש למצבה, ליטוש למצבה, חידוש כתב למצבה, החלפת פלטה למצבה, שלטי זיכרון והנצחה או שירותים נוספים - אנו עומדים לרשותך ומציעים את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת. 
בקטלוג שלנו ביכולתך לבצע הזמנה אונליין ממש כעת,
ולשאלות נוספות נציגינו ממתינים לפנייתך.
הטבה: לקוחות חוזרים זכאים להנחה של 10% על שירותים למצבות.